Dotacje

Pozyskiwanie dotacji

Nie wiesz jak w pełni wykorzystać dostępne programy dotacyjne? Nasza usługa pozyskiwania dotacji pomoże Ci przejść przez ten proces krok po kroku i uzyskać potrzebne środki na rozwój Twojej firmy.

Nie wiesz jak w pełni wykorzystać dostępne programy dotacyjne? Nasza usługa pozyskiwania dotacji pomoże Ci przejść przez ten proces krok po kroku i uzyskać potrzebne środki na rozwój Twojej firmy.
Od 2004 roku zajmujemy się kompleksową pomocą w procedurze aplikowania o dotacje unijne, krajowe, a także w przygotowaniu odpowiednich dokumentów podczas ubiegania się o kredyty/pożyczki.

WSPÓŁPRACA DOTYCZĄCA POZYSKANIA DOTACJI SKŁADA SIĘ Z KILKU ETAPÓW:

I – BADAMY POTRZEBY KLIENTA – omówienie pomysłu i zakresu inwestycji (osobiście, telefonicznie, mailowo). Państwo określają, jakie przedsięwzięcie zamierzają zrealizować. My po analizie dokumentów programowych określamy, czy planowane przedsięwzięcie może uzyskać dofinansowanie ze środków unijnych. Analizie podlegają także dokumenty finansowe firmy, pozwalające ocenić sytuację finansową pod kątem możliwości realizacji projektu. 
II – DOBÓR ODPOWIEDNIEGO KONKURSU  – wyszukanie najbardziej korzystnego i dostępnego źródła dofinansowania i optymalizacja projektu pod kątem wymogów programowych i kryteriów oceny.
III – PRZYGOTOWANIE KOMPLETU WYMAGANYCH DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH - szczegółowo opracowujemy plan projektu. Przygotowujemy kompletny wniosek o dotację, sporządzamy analizy ekonomiczno-finansowe, biznes plan, dbamy o kompletność wymaganych załączników do wniosku, wspieramy projekt podczas jego oceny oraz podpisania umowy o dofinansowanie. Prowadzimy korespondencję z instytucją finansującą. 
IV – ZARZĄDZANIE PROJEKTEM I JEGO ROZLICZENIE - ten etap realizacji projektu wymaga przygotowania odpowiednich procedur wyboru wykonawców usług, sporządzamy wnioski rozliczające projekt, nadzorujemy prawidłowy przepływ finasowania projektu, pomagamy w przygotowaniu się do kontroli projektu oraz skutecznego zakończenia i utrzymania trwałości projektu.   

Koszt przygotowania dokumentacji:
Cena za przygotowanie niezbędnych dokumentów zależy od zakresu prac i czasu poświęconego na sporządzenie całej dokumentacji, dlatego każde przygotowanie dokumentów wyceniane jest indywidualnie.

Skonsultuj z nami swój pomysł na projekt !!! 

Skontakuj się z nami

Zaufaj nam i ciesz się dodatkowymi środkami na rozwój swojej firmy.

730 755 444

730 755 444

Poniedziałek - Piątek w godz. 8:00 - 16:00

Al. Warszawska 102

20-824 Lublin